Naši spokojní klienti

Našim primárnym cieľom je vidieť na konci každej zákazky spokojného zákazníka. Sme vďační za ich nároky, z ktorých sa stávajú naše výzvy.

S Typografiou plus spolupracujeme bezmála 10 rokov, čo dokazuje, že sme veľmi spokojní. Oceňujeme najmä rýchlosť a kvalitu, s ktorou vybavuje naše objednávky. Typografia Plus je náš partner, ktorý nám vždy ochotne poradí a dá sa na neho 100%-ne spoľahnúť.


Compass architekti
Ing. arch. Juraj Benetin
a Ing. arch. Matej Grébert

Sme radi, že sa nám podarilo nájsť partnera, ktorý vďaka modernej technológii dokázal zrealizovať naše nápady s ohľadom na životné prostredie. Interiér našej spoločnosti je živým dôkazom inovatívneho prístupu k produkcii.


ESET, spol. s r.o.
Marek Vymeták,
Procurement Specialist

So spoločnosťou Typografia plus intenzívne spolupracujeme. Je to náš spoľahlivý partner na produkciu instore produktov, tlačovín a kampaňových marketingových materiálov. Dokážu pružne zareagovať aj na veľké objednávky a vyrobiť ich v krátkych dodacích termínoch vo vysokej kvalite a vždy k našej spokojnosti.


BILLA s.r.o.
Denisa Pernicová,
Marketingová Riaditeľka

Typografia plus je partner, s ktorým spolupracujeme už dlho najmä vďaka ich profesionalite, flexibilite a spoľahlivosti. Vieme, že pri plnení požiadaviek nájdu optimálne riešenie na dosiahnutie nášho cieľa.


Slovenský plynárenský priemysel, a.s.
Lucia Capová,
špecialista korp. imidžu, CSR a sponzor

Na svojich dodávateľov sme naozaj nároční a veľmi nás teší, že Typografia plus dokáže vo veľmi rýchlom čase pochopiť našu predstavu a nájsť spôsob ako ju zrealizovať.


Bory Mall Management, s. r. o.
Marian Hornyák,
Marketing Manager

Mám veľmi pozitívne skúsenosti s Typografiou Plus. Nikdy sa neobávam ohľadom kvality tlače. Veľmi profesionálny prístup. Promptný servis za rozumné ceny. Je poznať, že im záleží na dlhodobom korektnom vzťahu so zákazníkom a na jeho spokojnosti.


Atos IT Solutions and Services s.r.o.
Sylvia Žažová,
Head of Marketing and Communications in Czech and Slovak republic

Ako vám môžeme pomôcť?

Zaujala vás naša ponuka alebo potrebujete poradiť? Kontaktujte nás prostredníctvom emailovej adresy info@diw.sk a náš profesionálny tím vám rád odpovie na všetky vaše otázky.

info@diw.sk
Gopay Verified by Visa Visa Visa electron Mastercard Electronic Mastercard SecureCode Mastercard Maestro