Spájame sily s tlačiarňou DIW print a meníme adresu!

Nový rok nám priniesol novú spoluprácu aj adresu. Spojili sme sily s úspešnou tlačiarňou DIW print a po novom budeme spoločne sídliť na Turbínovej 1 v Bratislave (Areál Prespor). V článku nájdete dôležité informácie o našom ďalšom fungovaní a o tom, ako sa ku nám dostanete.

Ako sa Vás ako klienta dotkne spájanie?

Pre vás, ako klienta Typografie plus, sa takmer nič nemení. Technika a celý náš tím s nami pokračujú ďalej, komunikovať s vami bude naďalej rovnaká osoba. Zo spájania ťažia v prvom rade naši klienti. Rozrastáme sa technologicky a personálne a spolu s DIW print vytvárame najmodernejšiu digitálnu tlačiareň na Slovensku. Zabezpečíme pre vás ešte vyššiu kvalitu služieb.

Najväčšia zmena pre vás bude naša nová adresa. Ak si budete chcieť osobne prísť po svoju zákazku, nájdete nás na novej adrese - Turbínová 1, Bratislava. Nové priestory sa nachádzajú v areáli Prespor. Kliknite a zobrazíte mapu.

Ako sa dostanete na Turbínovú 1 (Areál Prespor) autom?

Z našich starých priestorov na Vajnorskej: Z Vajnorskej odbočte na ulicu Za stanicou. Pokračujte až po autoservis a za ním odbočte doľava na Elektrárenskú. Pokračujte až po križovatku a na nej odbočte doľava. Pokračujte rovno až po križovatku s Turbínovou. Odbočte doľava a pokračujte do Areálu Prespor. Tam odbočíte doprava a obídete budovu sprava. Za zákrutou pri sklade Yeme nájdete naše nové sídlo!

Smerom od Trnavskej cesty (smer z mesta):

Z Rožňavskej odbočte doľava na Turbínovú. Pokračujte rovno až do areálu Prespor. Tam odbočíte doprava a obídete budovu sprava. Za zákrutou pri sklade Yeme nájdete naše nové sídlo!

Smerom od Galvaniho (smer do mesta):

Z Rožňavskej odbočte doprava na Turbínovú. Pokračujte rovno až do areálu Prespor. Tam odbočíte doprava a obídete budovu sprava. Za zákrutou pri sklade Yeme nájdete naše nové sídlo!

Ako sa dostanete na Turbínovú 1 (Areál Prespor) s MHD?

Vystúpte na zastávke Slovinská
Dostanete sa k nám autobusmi: 53, 60 (bývalá 205), 63, 64 (bývalá 204), 96
Choďte po ulici Turbínová. Pokračujte rovno až do areálu Prespor. Tam odbočíte doprava a obídete budovu sprava. Za zákrutou pri sklade Yeme nájdete naše nové sídlo!

V prípade akýchkoľvek nejasností nás kontaktujte na info@diw.sk alebo na telefónnom čísle +421 940 511 517

Tešíme sa na stretnutia na Turbínovej 1 (Areál Prespor)!

Tím Typografia plus & DIW print

Ako vám môžeme pomôcť?

Zaujala vás naša ponuka alebo potrebujete poradiť? Kontaktujte nás prostredníctvom emailovej adresy info@diw.sk a náš profesionálny tím vám rád odpovie na všetky vaše otázky.

info@diw.sk
Gopay Verified by Visa Visa Visa electron Mastercard Electronic Mastercard SecureCode Mastercard Maestro