Spoľahlivo realizujeme vaše nápady

Pod jednou strechou zastrešujeme rôzne oblasti polygrafie, tlače a reklamnej výroby. Či už potrebujete digitálny ofset alebo veľkoformátovú tlač, môžete svoju zákazku zveriť do našich rúk.

Rýchlosť

Vďaka moderným technológiám dokážeme aj vaše veľkonákladové zákazky zrealizovať  revolučnou rýchlosťou. Neustále sledujeme trendy v oblasti technológií a výrobných procesov, aby sme vašu zákazku zrealizovali čo najefektívnejšie.

Cena

Ku každej zákazke pristupujeme individuálne s maximálnym dôrazom na výsledok a spokojnosť zákazníka, ktorý má u nás vždy na výber z niekoľkých možností. Otvorený dialóg je naša cesta k vašej spokojnosti.

Poradenstvo

Náš profesionálny tím je vždy pripravený poradiť vám so zákazkou, nech je akákoľvek. Nemusíte mať prehľad v technológiách, materiáloch a postupoch. Opíšte nám vašu finálnu predstavu o výstupe a my vymyslíme ako ju zrealizovať.

Ekológia

Budúcnosť našej planéty nám nie je ľahostajná. Neustále hľadáme spôsoby, ako byť environment-friendly prostredníctvom technológií šetrných k životnému prostrediu bez navýšenia ceny našich produktov.

Flexibilita

Buďte smelí, nebojte sa odvážnych zadaní a posúvajte našu latku vyššie! Len vďaka vám sa môžeme posúvať ďalej a prinášať riešenia, pomocou ktorých sa vaše nápady stanú skutočnosťou.

HP LATEX 3200Ako prvý na Slovensku prinášame ekologickú latexovú technológiu tlače v bezkompromisnej kvalite v šírke až 3,2 m.

Ďalšie tri nové ekologické stroje HP Latex 570 sú pripravené vytlačiť vaše zákazky v ešte kratších dodacích termínoch.

Naše technológie

Zameriavame sa na technológie šetrné k životnému prostrediu, ktoré nenavyšujú ceny výstupov, no zároveň spĺňajú nároky na zvládnutie krátkych produkčných termínov.

KIPProdukčné plagáty za produkčnú cenu do formátu A0

HP IndigoTen jediný digitál s kvalitou ofsetu

HP IndigoTen jediný digitál s kvalitou ofsetu

HP SCITEX FB 750UV technológia poskytuje široké využitie pre rôzne aplikácie – unikátne POP/POS materiály a kampane, vonkajšia reklama odolná až na 3 roky bez laminácie.

Ako vám môžeme pomôcť?

Zaujala vás naša ponuka alebo potrebujete poradiť? Kontaktujte nás prostredníctvom emailovej adresy info@diw.sk a náš profesionálny tím vám rád odpovie na všetky vaše otázky.

info@diw.sk
Gopay Verified by Visa Visa Visa electron Mastercard Electronic Mastercard SecureCode Mastercard Maestro