Prezentujte obchodné úspechy
výročnou správou na úrovni

Nepodceňte tlač jedného z kľúčových firemných dokumentov! Listovanie výročnou správou prezradí čitateľovi veľa o úrovni spoločnosti, a to ešte predtým, ako sa pustí do čítania.

Pridajte váhu vašim úspechom tlačou výročnej správy na revolučnej tlačiarni HP Indigo 12000, jedinej na Slovensku.

Výhody tlače v Typografia plus

Tlač aj v menších nákladoch

Nepotrebujete 500 kusov výtlačkov, stačí vám 50, 100, 200? Žiaden problém! U  nás vytlačíte len toľko kusov, koľko potrebujete, čím predídete zbytočnej environmentálnej záťaži a nemusíte sa obávať, že nižší náklad sa odrazí na vyššej cene.

Fantasticky verné farby

Patentovaná technológia ElectroInk s podporou tlače priamych PANTONE farieb zaručuje realisticky verné, sýte farby, takže vaša výročná správa bude už na prvý pohľad pôsobiť vizuálne atraktívne.

Extra rýchla tlač a dodanie

Digitálny ofset v  porovnaní s  klasickým ofsetom vyžaduje oveľa jednoduchšiu prípravu do tlače a pracuje rýchlejšie – HP Indigo zvláda až 4 600 farebných B2 hárkov za hodinu! To výrazne skracuje termín dodania sfinalizovanej zákazky.

každý výtlačok môže byť jedinečný

Digitálny ofset umožňuje hrať sa s nápadmi bez technických limitov – môžete variovať titulku, zvoliť odlišnú farebnosť predelových strán, upravovať obsah a omnoho viac! Každý kus výročnej správy môže byť jedinečný a personalizovaný originál.

Chcem výročnú správu špičkovej kvality

Kreatívne grafické riešenia na mieru

Náš servis sa kvalitnou tlačou nekončí! Zverte nám grafické spracovanie vašej výročnej správy a  výsledná podoba bude nielen vizuálne atraktívna, ale aj obsahovo blízka hodnotám vašej spoločnosti. Návrh vám vypracuje skúsený tím accountov a  grafických dizajnérov z  reklamnej agentúry 2Create, ktorej profesionálny a  invenčný prístup oceňujú klienti na Slovensku aj v zahraničí.

Cenová kalkulácia výročnej správy

Napíšte nám a my vám vypracujeme cenovú ponuku na tlač vašej výročnej správy.
Náš profesionálny tím s radosťou odpovie na všetky vaše prípadné otázky.

info@diw.sk
Gopay Verified by Visa Visa Visa electron Mastercard Electronic Mastercard SecureCode Mastercard Maestro