title

Vo Veľkej novembrovej súťaži môžete vyhrať tlač v hodnote až 500 €!

31.10.2019

Po revolučnej technológií HP Indigo 12000 sme priniesli revolúciu aj do zákazníckeho servisu. Spustili sme nový e-shop, ktorý vám dokonale zjednoduší a urýchli cenové ponuky a objednávky tlače. Teraz tu ale máme aj jedno zaujímavé prekvapenie navyše – a to pre všetky firmy, agentúry či iné organizácie.

Prihláste svoju firmu a vyhrajte

Vo Veľkej novembrovej súťaži môžete vyhrať kredit v hodnote až 500 € na tlač akýchkoľvek produktov z našej širokej ponuky. A tomu už hovoríme výhra! Pritom na to, aby ste sa zapojili do súťaže, stačí naozaj málo.

Jediné, čo treba urobiť, je zaregistrovať svoju firmu na našom e-shope, a to v priebehu novembra 2019. Nie nadarmo má súťaž prívlastok novembrová, všakže. No a potom si už len počkáte, či sa šťastie pri žrebovaní usmeje práve na vás.

Ale nezúfajte! Každý, kto prihlási svoju firmu získa automaticky 10% zľavu na prvú objednávku.

Vyskúšajte si náš e-shop

Keď už sa zaregistrujete, bola by škoda e-shop aj nevyskúšať. Veď je určený práve vám! Oceníte na ňom najmä jednoduchosť objednávok, okamžitú cenovú kalkuláciu, ako aj revolučnú rýchlosť. Presvedčte sa sami.

Nový e-shop a s ním spojená súťaž je dôkazom toho, že prinášame revolúciu nielen v tlači, ale aj v zákazníckych službách. Tak neváhajte a poďte to využiť.

Podrobné pravidlá nájdete v oficiálnom štatúte súťaže.

Registrácie tu.

Späť

Ako vám môžeme pomôcť?

Zaujala vás naša ponuka alebo potrebujete poradiť? Kontaktujte nás prostredníctvom formuláru a náš profesionálny tím vám rád odpovie na všetky vaše otázky.

Ďakujeme za vyplnenie formuláru.