title

Tlačte menej za menej a vždy aktuálne

21.06.2018

Príklad zo života markeťákov a obchoďákov

Predstavte si typickú situáciu – chystáte sa odprezentovať firmu na konferencii a viete, že budete potrebovať maximálne 100 folderov na firemné dokumenty.

Vzhľadom na menší náklad sa najprv obrátite na niektorú digitálnu tlačiareň. Tam však nepochodíte, lebo nech sa naši kolegovia tlačiari snažia akokoľvek, tento formát do bežnej digitálnej tlačiarne jednoducho nezmestia. Tým pádom vám zostáva len ofsetová tlač. Tá však pri takto malom náklade vychádza pomerne draho. Takže aby sa vám to aspoň ako-tak oplatilo, ste nútení celkový náklad pomerne dosť navýšiť.

Ale čo potom s toľkými foldermi, keď viete, že ich nevyužijete? Buď ich odložíte do skladu v štýle „snáď sa niekedy zídu“ a tam zapadnú prachom, alebo ich rovno môžete hodiť do koša.

Dobrá správa je, že takáto situácia je už dávno minulosťou. Vďaka revolučnej technológii HP Indigo 12000, ktorá spája výhody ofsetovej a digitálnej tlače, môžete tlačiť aj takéto veľké formáty v malom náklade, v kvalite porovnateľnej s ofsetom a hlavne lacnejšie.
Ďalšou výhodou je aktuálnosť informácií. Keď tlačíte v menších nákladoch, s každou ďalšou tlačou môžete aktualizovať nielen údaje, ale aj celú grafiku.

Digitálny ofset je skutočnou revolúciou v tlači!

Vysoká kvalita za nízku cenu
Ako jediní na Slovensku tlačíme revolučnou technológiou HP Indigo 12000. 
Ide o technológiu digitálneho ofsetu, ktorá v sebe spája to najlepšie z oboch svetov – špičkovú kvalitu klasického ofsetu s rýchlosťou a nízkou cenou digitálnej tlače pri menších množstvách.
HP Indigo 12000 vyhovie prakticky všetkým vašim potrebám. Podporuje množstvo tlačových médií, dokáže tlačiť až do formátu B2, a to všetko v dokonalých farbách. Úplne ideálne sa hodí na tlač plagátov, folderov, kníh, veľkoformátových kalendárov či brožúr vo formáte A4 naležato.

Aktuálnosť informácií
Obrovskou výhodou, ktorú prináša digitálny ofset, je aktuálnosť informácií. Firemné materiály si odteraz môžete rýchlo a lacno aktualizovať práve vtedy, keď potrebujete. Keď sa vám minú, jednoducho si dotlačíte presne toľko, koľko budete potrebovať – vždy s aktuálnymi informáciami.

Dvojnásobne EKO
Pri tlači je dlhoročne veľkou témou ekológia. A dobrá správa je, že s digitálnym ofsetom odzvonilo plytvaniu. Vďaka tomu, že môžete tlačiť len množstvá, ktoré naozaj potrebujete, už nebudete musieť vyhodiť ani jediný výtlačok.
Výsledkom je menej spotrebovaného papiera, atramentu, energie, času a v konečnom dôsledku je nižšia aj celková cena. Digitálny ofset je tak nielen ekologický, ale aj ekonomický. Proste dvojnásobne EKO.

Oplatí sa? Jednoznačne!
Ak by sme to mali skromne zhrnúť, digitálny ofset má pre zákazníka samé výhody. Či už ide o rýchlosť, kvalitu alebo cenu pri menších množstvách – vo všetkých poráža doterajšie možnosti tlače.
A na Slovensku ho máme len my! Tak neváhajte a príďte ho k nám vyskúšať ;)

Späť

Ako vám môžeme pomôcť?

Zaujala vás naša ponuka alebo potrebujete poradiť? Kontaktujte nás prostredníctvom formuláru a náš profesionálny tím vám rád odpovie na všetky vaše otázky.

Ďakujeme za vyplnenie formuláru.
Gopay Verified by Visa Visa Visa electron Mastercard Electronic Mastercard SecureCode Mastercard Maestro