title

Nie je nad to KREATÍVNE sa VYBLÁZNIŤ alebo Ako to vyzerá, keď máme v práci blok

06.03.2019

Najradšej máme, keď môžeme v práci popustiť uzdu svojej fantázii a poriadne si uletieť. Či už sa to týka našich firemných materiálov alebo požiadaviek od našich klientov. Vznikajú potom veci, na ktoré je nielen radosť hodiť očkom, ale aj radosť na nich pracovať. Náš najnovší výtvor je krásny príklad toho, ako to vyzerá, keď máme v práci blok :)

Každý deň s obdivom chodíme okolo našich monumentálnych ťažkotonážnych tlačiarní a neprestáva nás fascinovať, koľko parádnych vecí sa s nimi dá robiť. Preto sme sa rozhodli, že sa trochu pohráme a predvedieme vám ich možnosti. Ako uvidíte na obrázkoch, za obeť nám padol poznámkový blok, ktorý býva bežnou súčasťou firemných materiálov. 

Niekto by možno povedal, že je to príliš odvážne, ale pravdou je, že ľudia takéto hravé výtvory milujú. Navyše, ak sa chcete odlíšiť a zaujať, platí jedno pravidlo – NEBRZDITE KREATIVITU! Potom už len stačí nájsť takého šikovného partnera ako sme my, ktorý vám nápady zrealizuje a máte vyhraté. My vám ich totiž v parádnej kvalite vytlačíme skôr, než poviete „raster“ a naše tlačiarne sa pri tom ani nezadýchajú.  Samozrejme, keby ste si najprv chceli vyskúšať, ako sa váš nápad uchytí, nie je problém tlačiť aj v malých množstvách (alebo, ako my hovoríme, „tlačiť jednohubky“).

Pri našom bloku sa veru naše mašiny nenudili. Kreatívne sme si uleteli a každú stranu sme urobili inú – jedinečnú. A čo nás teší, u klientov mal tento náš výtvor naozaj veľký úspech :)

Veď posúďte sami....

Späť

Ako vám môžeme pomôcť?

Zaujala vás naša ponuka alebo potrebujete poradiť? Kontaktujte nás prostredníctvom formuláru a náš profesionálny tím vám rád odpovie na všetky vaše otázky.

Ďakujeme za vyplnenie formuláru.
Gopay Verified by Visa Visa Visa electron Mastercard Electronic Mastercard SecureCode Mastercard Maestro